Davet Tekneleri

Her Bütçeye Uygun Teknlerimizi Keşfetmek İçin Paketlerimizi İnceleyip Bizimle İletişime Geçmeyi Unutmayın.

Ekonomik
Yatlar

Lüks
Yatlar

Ultra Lüks
Yatlar

Davet
Tekneleri

It seems we can't find what you're looking for.

Davet Tekneleri

Davet tekneleri ile teknede davet vererek kusursuz organizasyonlar oluşturmaya ne dersiniz? kiraladığınız davet tekneleri ile çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz.

Tekne ile gezi sırasında dilerseniz balık tutabilir dilerseniz de arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile sohbet ederek güneş ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik bu kiralama hizmetleri yalnızca bireysel kiralamalar için de geçerli değildir. Çeşitli kurumsal toplantılar ve çeşitli organizasyonlar için de tekne kiralayabilirsiniz. Üstelik evlilik teklifi organizasyonu, bekarlığa veda partisi, doğum günü, baby shower gibi çeşitli organizasyonlar içinde tekne kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Tatilinizi kusursuz bir hale dönüştürecek tüm seçenekler Diamond Organizasyon’da sizlere sunuluyor.

Davet Teknesi Fiyatları

Davet teknesi kiralama fiyatları çeşitli ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda şekillenmektedir. Bu nedenle söz konusu fiyatlar ile ilgili net bir rakam söylemek pek mümkün değildir. Çünkü Diamond Organizasyon sizler için farklı tekne kiralama ve tatil seçenekleri sunmaktadır.

Tekne kiralayarak benzersiz bir tatil deneyimi elde edebilmek için tekne kiralama hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. İlk kez e tekne kiralayacak olan kişiler için bazı önerilerde bulunabiliriz. Bu noktada öncelikle kaç kişi ile davet yapacağınıza karar vermelisiniz. Bu doğrultuda tekneler kapasiteleri farklılık gösterir.

Tekne kiralama hizmetinden faydalanırken bütçe konusunu da göz önünde bulundurmalısınız. Farklı tekne tipleri farklı fiyatlandırma seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle tekne kiralarken en önemli husus kesinlikle bütçe konusudur. Daha detaylı bilgi ve öneri almak için Diamond Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Neden Diamond Organizasyon’uTercih Etmelisiniz?

Diamond Organizasyon olarak Türkiye’nin en önde gelen tekne kiralama şirketlerinden bir tanesiyiz. Bu noktada güvenilir ve kaliteli bir şekilde sunduğumuz tekne kiralama hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Tekne kiralama fiyatları kiralayacağınız teknenin türü, kiralama süreniz, ek hizmet isteyip istememeniz gibi farklı unsurlar göz önüne alınarak belirlenmektedir. Davetin yemekli ya da yemeksiz olması da fiyatları belirleyen en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle fiyatlar ile ilgili detaylı bilgi almak için tüm bilgileri öncelikle bizimle paylaşmalısınız. Bu doğrultuda size fiyat verebilmemiz mümkündür.

 

 

Neden Biz?

Diamond Yat Kiralama ve Diamond Organizasyon 15 Yıllık Organizasyon Sektörü deneyimi olan İstanbul merkezli profesyonel organizasyon firmasıdır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Tekne Kiralama

Lokasyonlarımız